בניית אתרי וורדפרס לעסק

תשאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

  חלון הראווה לעסק שלך

  כשאתם מקימים עסק כזה או אחר אתם צריכים לקחת בחשבון שבעידן הדיגיטלי, אם אין אתר אינטרנט אז אתם נמצאים מאחור ביחס לעסקים אחרים, בטח מול מתחרים והמקסימום שאתם יכולים להגיע זה להיחשף לקהל שפוקד את הקניון או מרכז הקניות בו העסק שלכם נמצא.כשאתם מחליטים לצרף אתר אינטרנט לעסק שלכם אתם למעשה מציבים חלון ראווה גדול, שקוף ורחב שמגיע לאלפי לקוחות פוטנציאליים מחוץ לרחוב, השכונה או העיר שהעסק הפיזי שלכם עובד.

  פתאום בבאר שבע מכירים אתכם, פתאום אתם מקבלים טלפונים מקריית שמונה ואם יש לכם שירות של משלוחים אז למעשה אתם יכולים להגיע לאלפי לקוחות שלא הייתם מגיעים אליהם במידה ולא היה לכם אתר אינטרנט.

  אז אחרי שהבנתם את חשיבות האתר לעסק שלכם, הגיע הזמן לבנות אתר ובשביל זה אתם מחפשים בונה אתרים פרטי או חברה לבניית אתרים.

  סביר מאוד להניח שחברות לבניית אתרים יציעו לכם בניית אתר אינטרנט פלוס קידום אורגני שיציב את האתר שלכם בדירוגים גבוהים בגוגל וכך החשיפה של האתר שלכם תהיה אופטימלית.

  אתם יודעים מה? זה מעשה נכון לעשות, אבל צריך לשם כך סבלנות מכיוון שעבודה של קידום אורגני היא עבודה סזיפית, שחורה וקשה והתוצאות מגיעות אחרי חודשים רבים של עבודה, אתם תאבדו סבלנות ולא תבינו למה כבלתם את עצמכם בעסקה שנתית כשהתוצאות עדיין לא נראות בשטח מלבד אתר אינטרנט מוכן אבל בלי מיקומים גבוהים בגוגל.

  עבודה של מקדם אתרים היא עבודה קשה, כפוית טובה ולעתים גם לא מוערכת.

  הסבלנות היא שם המשחק ואם לא יוסבר ללקוח בצורה חדה וברורה שהתוצאות יגיעו רק אחרי חודשים רבים של עבודה ולעתים גם קרוב לשנה אז ההצלחה לא תגיע, הסבלנות תפקע והלקוח ידרוש את החלק היחסי של העסקה חזרה.

  ישנם לקוחות שלא מבדילים בין מודעות ממומנות לתוצאות אורגניות ותמיד ישאלו למה המתחרים נמצאים תמיד למעלה והם רק במקום החמישי או העשירי.

  כמובן שהתשובה היא מודעות ממומנות, אלה אותן מודעות הממוקמות ברוב המקרים בארבעת המקומות הראשונים בדף החיפוש של מנוע החיפוש והן מודגשות. אתם יודעים מה? רוצים אתר אינטרנט בלי כל המסביב? בלי שתצטרכו להתחייב לשנה לחברה לבניית אתרים? בלי שתראו בדף פירוט ההורדות של כרטיס האשראי, 700 שקל כל חודש למשך שנה ולפעמים יותר?

  אני מציע לבנות לכם את האתר לעסק שלכם, אתר תדמיתי, אתר שיהיה חלון הראווה של העסק שלכם.

  האתר נבנה בפלטפורמת וורדפרס, הוא הכי שכיח בין אתרי האינטרנט התדמיתיים, הוא מותאם לקידום אורגני, גוגל אוהבת אותו מאוד!

  אתם משלמים על בניית האתר פעם אחת וזהו! לא תשלומים, לא שנה של הורדות מכרטיס האשראי, בניית אתר, תיקונים עד חודש אחרי ונפרדים לשלום כשיש לעסק שלכם אתר אינטרנט.

  אז נכון, אני לא מציע שירותי קידום אתרים, מעוניינים בשירות כזה? יש עשרות אם לא מאות חברות ואנשים פרטיים שעושים זאת אבל קחו בחשבון שאתם נמצאים איתם לפחות שנה.

  בעצם מה שאני אומר בשקיפות מלאה שאני בונה לכם את האתר, אתם מקבלים אותו, הוא נמצא במנועי החיפוש אבל יהיה קשה למצוא אותו בלי קידום אלא אם כן אתם פשוט מפיצים את הקישור בכרטיסי ביקור, מודעות כאלה ואחרות, פה לאוזן או אפילו בקידום ממומן בגוגל או בפייסבוק.

  עם צבירת כניסות לאתר, אתם בונים את המוניטין של העסק, לאט לאט גוגל רואה שהכניסות הן כניסות אמיתיות של אנשים ולא של כל מיני תוכנות שעושות זאת בצורה שגוגל לא ממש אוהבת ואתם בסופו של דבר תראו את האתר שלכם מתקדם במעלה מנועי החיפוש.

  כמובן שעסקים מבוססים שיש להם מספיק תקציב לפרסום יוכלו להנות מחשיפה דרך מודעות ממומנות, אמנם המחירים החודשיים יכולים להגיע לסכומים שלא חשבתם שתוציאו אבל החשיפה מהירה יותר ואתם תלויים בעצמכם, מתי שתרצו להוריד את הפרסום התשלום נפסק.

  אז אחרי שהסברתי את כל האפשרויות נסכם:
  1. אני בונה לכם אתר אינטרנט תדמיתי או דף נחיתה בפלטפורמת וורדפרס, ללא קידום אורגני. התשלום רק על האתר, ללא התחייבות.
  2. קידום אורגני הוא מהעבודות היותר סזיפיות והסבלנות של הלקוח חשובה מאוד להצלחת הקידום ולכן ההתחייבות לחברות הללו היא לפחות לשנה.
  3. אפשר גם אחרת, אפשר להפעיל קידום ממומן בפייסבוק או בגוגל, אפשר להפיץ את הקישור לאתר וכשהכניסות לאתר יהיו מסיביות וגוגל יקלוט את זה אז האתר שלכם יתקדם לאט במעלה תוצאות החיפוש בלי שאתם מחויבים לחברה כזאת או אחרת.

  כל הזכויות שמורות לרונן ארונוביץ © | חלון הראווה לעסק שלך