בניית אתרי וורדפרס לעסק

תשאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

  העסק שלך בקדמת הבמה

  אתר וורפרדס שיחשוף אותך לקהל גדול

  דפי נחיתה

  בניית אתרי תדמית בוורדפרס

  עיצוב מותאם מובייל

  ?למה לבחור דווקא בי

  בלי להרגיש כבולים לאורך זמן

  אתם בסך הכל רציתם אתר לעסק שלכם אבל לכל מקום שפניתם הציעו לכם אתר + קידום אורגני ובטח אמרו לכם שאתם צריכים להתחייב לפחות לשנה מכיוון שפחות מזה לא אפקטיבי כדי לקבל תוצאות חיוביות בגוגל. עזבו אתכם שטויות! רוצים אתר אינטרנט ורק אתר? אצלי תקבלו אחד כזה, לא תתבקשו להתחייב לשנה או יותר. אתם משלמים על האתר תשלום חד פעמי וכאן נפרדות דרכינו (מלבד שינויים כאלה ואחרים לפי הצורך עד חודש אחרי סיום בניית האתר). החופש שלכם לבחור!

  יחס אישי

  כשתרימו את הטלפון ותצלצלו אתם תגיעו אליי באופן אישי, לא מזכירה, לא פקיד, לא גורם שלישי מקשר. בלי סיפורים, בלי התחמקויות, כל התשובות במקום אחד ובאופן ישיר.

  התאמה מלאה למובייל

  כמובן שאת האתר תקבלו בהתאמה מלאה למובייל, לטאבלט ולכל רזולוציה אחרת כך שאתם לא תצטרכו לדאוג שאנשים ייחשפו לעסק שלכם בצורה מלאה בכל פלטפורמה בה ירצו לגלוש.

  כרטיס ביקור דיגיטלי

  אם אתם בטרנד של איכות הסביבה ומעוניינים לחסוך כמה שיותר בנייר אני מציע לכם כרטיס ביקור דיגיטלי בו מרוכזים כל הפרטים אודותיכם, יצירת קשר וכל מה שצריך כדי שלקוח פוטנציאלי יוכל להיחשף אליכם ולהגיע אליכם במהירות המירבית. אתם מוסרים לו את הקישור לכרטיס או בעזרת "העתק הדבק משורת הדומיין ושליחתו לאדם הרלוונטי או בעזרת סריקת קוד והכרטיס מופיע במכשיר הנייד במהירות!

  ?מה אתם אומרים

  השתכנעתם? שלחו הודעה